Stovėjimo aikštelių planas

Siūlome galimybę rinktis iš 4 automobilių stovėjimo aikštelių Kauno oro uoste, valdomų valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

  • P1, P3 ir P4 - ilgalaikio stovėjimo aikštelės skirtos tiems, kurie išvyksta ilgesniam laikotarpiui. Stovėjimo aikštelė P1 nutolusi nuo oro uosto apie 100 metrų, o P3 – apie 300 metrų, o P4 – apie 400 metrų  (atkreipiame dėmesį, kad P4 aikštelės danga - sutankinto grunto pagrindas). 
  • P2 - trumpalaikio stovėjimo aikštelė, esanti arčiau terminalo, skirta svečiams pasitikti ar išlydėti. Patogi infrastuktūra leidžia nesunkiai pasiekti keleivių terminalą.  

Jūsų patogumui P2 aikštelėje pirmąsias 15 minučių galite stovėti nemokamai vieną kartą per parą.

Kaip užsisakyti stovėjimo aikštelę?

Parkavimo paslaugą Kauno oro uosto galite užsisakyti iš anksto ČIA.

Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų patogumui už automobilio stovėjimą Kauno oro uosto aikštelėse (P1P2P3, P4) galite atsiskaityti ir prieš išvažiuojant iš aikštelės, automatinėje kasoje. Atsiskaityti galėsite grynais pinigais arba kortele. Po atsiskaitymo išvažiavimui iš aikštelės turėsite 20 minučių.

Jūsų patogumui, ilgalaikio stovėjimo aikštelėje (P1) yra įrengtos 7 elektromobilių įkrovimo stotelės. Daugiau informacijos apie įkrovimo sąlygas ir kainas galite rasti: https://eldrive.eu/lt/.

Daugiau informacijos uniPark interneto svetainėje.

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2024 05 14 d. 15:35
Atgal
X