Leisti

Užsakyti čia

Kauno oro uoste siūlome galimybę rinktis iš trijų stovėjimo aikštelių, valdomų valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

  • P1 ir P3 - ilgalaikio stovėjimo aikštelės skirtos tiems, kurie išvyksta ilgesniam laikotarpiui. Stovėjimo aikštelė  P1 nutolusi nuo oro uosto apie 100 metrų, o P3 – apie 300 metrų. P3 aikštelė šiuo metu yra uždaryta dėl joje vykstančių rangos darbų. Atsiprašome už nepatogumus.
  • P2 - trumpalaikio stovėjimo aikštelė, esanti arčiau terminalo, skirta svečiams pasitikti ar išlydėti. Patogi infrastuktūra leis nesunkiai pasiekti keleivių terminalą.

Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų patogumui trumpalaikio stovėjimo aikštelėje (P2), esančioje šalia keleivių terminalo, automobilio stovėjimo paslauga pirmąsias 15 minučių teikiama nemokamai*.

*Vieną kartą per parą. 

 

[[#ex]]

Stovėjimo aikštelių planas ir įkainiai


PVM sąskaitų-faktūrų išrašymas

Atlikus mokėjimą Kauno oro uosto automatinėje mokėjimo kasoje

 

Reikalinga pateikti kvito kopiją arba automobilio valstybinį numerį bei mokėjimo laiką kartu su įmonės rekvizitais ir užklausą siųsti elektroniniu paštu parking@kun.lt*

 

*sąskaitos už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas išrašomos iki einamojo mėnesio 10 dienos.

 

 

Atlikus išankstinę automobilių stovėjimo rezervaciją internetu www.kaunas-airport.lt

 

Ilgalaikio automobilių stovėjimo paslaugos užsakymo metu pateiktus įmonės rekvizitus ir aktyvų elektroninį paštą, PVM sąskaita-faktūra išrašoma ir atsiunčiama automatiškai po pasinaudojimo paslauga iki sekančio mėnesio 10 dienos.

 

Ilgalaikio automobilių stovėjimo paslaugos užsakymo metu nepateiktus įmonės rekvizitų, reikalinga pateikti užsakymo ID numerį kartu su įmonės rekvizitais ir užklausą siųsti elektroniniu paštu parking@kun.lt*

 

*sąskaitos už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas išrašomos iki einamojo mėnesio 10 dienos.

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 07 16 d. 08:08
Atgal
X